Twój slogan firmowy

kurs KPP dla OSP

Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP WL w Zielonej Górze

Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP WL uprzejmie informuje o rozpoczęciu naboru na kurs z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy dla członków OSP przystępujących do szkolenia po raz pierwszy.

Pełny kurs zakończony egzaminem i wydaniem zaświadczenia odbędzie się w dniach 4-10 czerwca 2018 r. w Ośrodku Szkoleniowym Związku OSP RP „Strażak” w Turawie k. Opola.

Koszty kursu  - szkolenie, materiały - pokrywa Związek OSP RP.

Uczestnicy kursu dojeżdżają do Turawy na własny koszt oraz pokrywają koszty zakwaterowania, wyżywienia, egzaminu końcowego, łącznie w wysokości 500 zł.

Kursy KPP organizowane przez Ośrodek Szkolenia w Turawie cieszą się bardzo wysokim uznaniem wśród kursantów, posiadają doskonałą kadrę wykładowców i wyróżniają się wysoką zdawalnością.

Bardzo proszę o jak najszybsze zgłaszanie chętnych do udziału w szkoleniu. Wstępne deklaracje prosimy złożyć jeszcze w marcu.

Ilość miejsc jest ograniczona, z uwagi na duże zainteresowanie kursem decyduje kolejność zgłoszeń. Nie będziemy limitować ilości uczestników z jednej jednostki.

Zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania się, najchętniej w formie mailowej, z podaniem płatnika FV za ww. koszty organizacyjne.

Karty kwalifikacyjne i szczegóły nt. planu kursu otrzymają zakwalifikowani kandydaci.