Twój slogan firmowy

Obóz MDP

Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP WL w Zielonej Górze

W związku z dużym zainteresowaniem szkoleniem członków Młodzieżowym Drużyn Pożarniczych na organizowanych przez Zarząd OW na letnich obozach szkoleniowo-wypoczynkowych, podjęliśmy decyzję o organizacji obozu szkoleniowo-wypoczynkowego dla MDP z całego województwa. Od 2 lat Związek OSP RP nie otrzymuje dotacji na organizację obozów dlatego Zarząd postanowił zorganizować obóz z własnych środków finansowych, wpłat uczestników obozu oraz dopłat Gminy.

Obóz odbędzie się nad morzem w terminie 13-23 sierpnia 2018 r. w Jarosławcu gmina Darłowo i przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku 11-17 lat ze środowisk wiejskich. Całkowity koszt pobytu, po odliczeniu naszych środków, wynosi 990,- od uczestnika i obejmuje dojazd zorganizowanym transportem, zakwaterowanie w pokojach 4 i 5 osobowych z łazienkami, doskonałe wyżywienie - 4 posiłki dziennie, opiekę profesjonalnej kadry, program szkolenia MDP oraz bogaty program zajęć sportowych
Letni wypoczynek dzieci i młodzieży, członków MDP,  a w szczególności połączony ze specjalnym szkoleniem przygotowującym do społecznej działalności w OSP powinien stanowić cel nas wszystkich.
Na zgłaszania chętnych do udziału w obozie wraz z deklarację pokrycie kosztów czekamy do dnia 26 kwietnia 2018 r.
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.