Twój slogan firmowy

 • Dotacje 2018

  aktualne ceny i wysokość dotacji

  Więcej
 • Konferencja w Kalsku

  W dniach 6-7 kwietnia 2018 r. w LODR o w Kalsku odbyła się Konferencja z zakresu ochrony przeciwpożarowej poświęcona działalności Ochotniczych Straży Pożarnych

  Więcej
 • Konferencja w Lubniewicach

  W dniach 13-14 kwietnia 2018 r. w Ośrodku Stilon w Lubniewicach odbyła się Konferencja z zakresu ochrony przeciwpożarowej poświęcona działalności Ochotniczych Straży Pożarnych

  Więcej
 • Dotacje z WFOŚiGW

  Dotacje dla OSP z dofinansowanie WFOŚiGW w Zielonej Górze na 2018 r.

  Więcej
 • Mistrz Województwa w halowej piłce nożnej drużyn OSP !

  Mistrz Województwa w halowej piłce nożnej drużyn OSP !

  Mamy nowego Mistrza Województwa w halowej piłce nożnej drużyn OSP. 17 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Szprotawie odbyły się mistrzostwa Województwa Lubuskiego w halowej piłce nożenje dryżyn OSP. Były to zarazem eliminacje do Mistrzostw Polski, które odbędą się w dniach 7-8 kwietnia 2018 r. w Gąsawie pow. Żnin woj. kujawsko-pomorskie. Do rozgrywek stanłęlo 10 drużyn reprezentujących powiaty, nie wystawiły swojej reprezentacji powiaty: Nowa Sól, Świebodzin, Sulęcin, Słubice. Tytułu broniła drużyna OSP Żółwin zwycięzca ubiegłorocznych mistrzostw.Po sportowych walkach nowym Mistrzem Województwa Lubuskiego została drużyna OSP Zwierzyn pow. strzelecko-drezdenecki ! Klasyfikacja końcowa:

  Więcej
 • Strażacka sztafeta rowerowa - "Mundur na rowerze"

  Fundacja "Mała Straż" z Łodzi organizuje ogólnopolską sztafetę rowerową "Mundur na rowerze 2018, Mundurowi Mindurowym".  Sztafeta rozpoczyna się 22 maja br w Białymstoku i po przejechaniu 6100 km przez Polskę, 30 czerwca dotrze do Łodzi. Akcja ma kilka celów, z których najwazniejszym jest zbiórka środków finansowych na rehabilitację asp. sztab. Arkadiusza Dąbrowskiego strażaka z JRG nr 1 w Łodzi oraz st. sierż. Marcina Miniaka policjanta z komisariatu Policji V w Łodzi, którzy ucierpieli podczas działań rattowniczych w grudniu ubiegłego roku.

  Z Zielonej Góry sztafeta pojedzie do Świebodzina, wyjeżdżamy o godzinie 16.oo, 5 czerwca spod Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze ul. Partyznatów.

  Zapraszamy chętnych, zgłoszneia w biurze Zarządu.

  Więcej

Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP WL w Zielonej Górze

 

Biuro Zarządu Oddziału Wojewódzkiego
mieści się w Zielonej Górze przy ulicy Kasprowicza 3/5, 
kod pocztowy 65-074 (w budynku Komendy Miejskiej PSP).

tel: 68 325 57 79, 45 75 623
695 886 802

mail : biuro@zosprp.com

Obsada Biura:
Dyrektor Biura Elżbieta Polak
Główna Księgowa Agnieszka Kretowicz-Mach
Specjalista Angelika Szymońska

Oddział w Gorzowie Wielkopolskim
66-400 Gorzów Wlkp. ul. Dąbrowskiego 3
(budynek Komendy Miejskiej PSP)

tel: 95 720 62 23, 695 886 804

mail : gorzow@zosprp.com

Obsada Biura :
Starszy specjalista Irena Mądrowska - Kaźmierska.

 

PRZYDATNE LINKI :


WUS Brzeziny Platforma Edukacyjna Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy ZOSP RP Kirowy GościniecKaliskie Zakłady Przemysłu Terenowego w Kaliszu Sp. z o.o.