Plebiscyt na Strażaka Ziemi Lubuskiej

Informacje o nas » Plebiscyt na Strażaka Ziemi Lubuskiej

 Wspólnie z Gazetą Lubuską zapraszamy wszystkich Strażaków, działaczy Związku OSP RP, sympatyków pożarnictwa do udziału w plebiscycie na Strażaka Roku.

 

Tegoroczna akcja ma szczególną rangę i prestiż, patronatem honorowym objął ją Druh Waldemar Pawlak prezes Zarządu Głównego ZOSP RP. Akcja ma przebieg ogólnopolski a głosowanie będzie prowadzone we wszystkich województwach równocześnie. Laureaci zostaną wybrani na poziomie powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim. W naszym województwie  plebiscyt na “Strażaka Ziemi Lubuskiej”  ma dodatkowo patronat Druha Edwarda Fedko prezesa Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP WL. Strażacy z naszego województwa, poza zwycięstwem w regionie, będą mogli także zdobyć tytuły najlepszych w Polsce. Na zwycięzców czekają nagrody finansowe.

 

Plebiscyt prowadzony jest w kategorii:

 

1. Najlepszy Strażak

 

2. Najlepsza OSP

 

3. Najlepsza MDP

 

 

 

Rozstrzygnięcie plebiscytu na szczeblu wojewódzkim nastąpi w ramach obchodów Dnia Strażaka podczas koncertu strażackiego  w dniu 12 maja w Amfiteatrze Zielonogórskim.

 

 

 

Gazeta Lubuska  już rozpoczęła przyjmowanie zgłoszeń w plebiscycie, więcej informacji na facebooku Gazety oraz w linkach poniżej:

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do zabawy