Twój slogan firmowy

  • Nowelizacja ustawy o ochronie przeciwpożarowej

    Nowelizacja ustawy o ochronie przeciwpożarowej -  świadczenia dla strażaków ochotników

    Więcej
  • Nowa ustawa o zbiórkach publicznych,

    Departament Pożytku Publicznego uprzejmie informuje, że została uchwalona nowa ustawa o zbiórkach publicznych. Poniżej
    załączamy pismo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji dot zmian w ustawie.

    Więcej
  • Szansa na rozwój OSP

    Spotkanie władz województwa lubuskiego z Prezesem Edwardem Fedko oraz Dyrektorem Biura OW - Elżbietą Polak

    Więcej
  • Zawody Wojewódzkie MDP i OSP wg CTIF

    Zawody Wojewódzkie MDP i OSP wg CTIF

    23 czerwca 2018 r. na stadionie w Bobrowicach pow. krośnieński odbyły się Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze Drużyn MDP oraz OSP wg Regulaminu CTIF

    Organizatorami zawodów byli

    · Zarząd Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP Województwa Lubuskiego

    · Lubuska Komenda Wojewódzka PSP

     

    Gospodarzami zawodów byli:

    · Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Krośnie Odrzańskim

    · Komendant Powiatowy PSP w Krośnie Odrzańskim

    · Wójt Gminy Bobrowice

    · Starosta krośnieński

    W zawodach startowały drużyny reprezentujące lubuskie powiaty, jedynie powiat gorzowski i sulęciński nie wystawiły swoich reprezentacji.

    Uczestnicy zawodów MDP wraz z harmonogramem startów

     

    Nr biegu

    kat.

    Nr
    start.

    Tor

    Drużyna

    Powiat

    wery-
    fikacja

    start bojówka

    start
    sztafeta

    1

    dz.

    1

    1

    Trzebicz

    strzelecko-drezd.

    09:45

    10:10

    10:25

    dz.

    2

    2

    Dzikowice

    żagański

    09:45

    10:10

    10:25

    2

    dz.

    3

    1

    Międzyrzecz Obrzyce

    międzyrzecki

    09:55

    10:20

    10:35

    dz.

    4

    2

    Bobrowice

    krośnieński

    09:55

    10:20

    10:35

    3

    dz.

    5

    1

    Łysiny Wygnańczyce

    wschowski

    10:05

    10:30

    10:45

    dz.

    6

    2

    Kolsko

    nowosolski

    10:05

    10:30

    10:45

    4

    dz.

    7

    1

    Stary Kisielin

    zielonogórski

    10:15

    10:40

    10:55

    dz.

    8

    2

    Goszczanowiec

    strzelecko-drezd.

    10:15

    10:40

    10:55

    5

    dz.

    9

    1

    Osiecznica

    krośnieński

    10:25

    10:50

    11:05

    dz.

    10

    2

    Złotnik

    żarski

    10:25

    10:50

    11:05

    Nr biegu

    kat.

    Nr
    start.

    Tor

    Drużyna

    Powiat

    wery-
    fikacja

    start bojówka

    start
    sztafeta

    6

    chł.

    1

    1

    Goszczanowiec

    strzelecko-drezd.

    10:35

    11:00

    11:15

    chł.

    2

    2

    Mostki

    świebodziński

    10:35

    11:00

    11:15

    7

    chł.

    3

    1

    Trzebicz

    strzelecko-drezd.

    10:45

    11:10

    11:25

    chł.

    4

    2

    Śmieszkowo

    wschowski

    10:45

    11:10

    11:25

    8

    chł.

    5

    1

    Sucha

    zielonogórski

    10:55

    11:20

    11:35

    chł.

    6

    2

    Kolsko

    nowosolski

    10:55

    11:20

    11:35

    9

    chł.

    7

    1

    Niegosławice

    żagański

    11:05

    11:30

    11:45

    chł.

    8

    2

    Bobrowice

    krośnieński

    11:05

    11:30

    11:45

    10

    chł.

    9

    1

    Osiecznica

    krośnieński

    11:15

    11:40

    11:55

    chł.

    10

    2

    Cybinka

    słubicki

    11:15

    11:40

    11:55

    11

    chł.

    11

    1

    Brody

    żarski

    11:25

    11:50

    12:05

     

    Uczestnicy zawodów OSP wraz z harmonogramem startów:

     

    Nr biegu

    kat.

    Nr
    start.

    Tor

    Drużyna

    Powiat

    wery-
    fikacja

    start bojówka

    start
    sztafeta

    12

    K

    1

    1

    Trzebicz

    strzelecko-drezd.

    11:25

    11:50

    12:05

    13

    K

    2

    1

    Łysiny Wygnańczyce

    wschowski

    11:50

    12:15

    12:30

    14

    K

    3

    1

    Kręcko

    świebodziński

    12:00

    12:25

    12:40

    15

    K

    4

    1

    Siedlnica

    wschowski

    12:10

    12:35

    12:50

    16

    K

    5

    1

    Bobrowice

    krośnieński

    12:20

    12:45

    13:00

    Nr biegu

    kat.

    Nr
    start.

    Tor

    Drużyna

    Powiat

    wery-
    fikacja

    start bojówka

    start
    sztafeta

    17

    M „A”

    1

    1

    Siedlnica

    wschowski

    12:30

    12:55

    13:10

    18

    M „A”

    2

    1

    Szczaniec

    świebodziński

    12:40

    13:05

    13:20

    19

    M „A”

    3

    1

    Łysiny Wygnańczyce

    wschowski

    12:50

    13:15

    13:30

    20

    M „A”

    4

    1

    Stare Strącze

    wschowski

    13:00

    13:25

    13:40

    21

    M „A”

    5

    1

    Mirocin Górny

    nowosolski

    13:10

    13:35

    13:50

    22

    M „A”

    6

    1

    Bobrowice

    krośnieński

    13:20

    13:45

    14:00

    Nr biegu

    kat.

    Nr
    start.

    Tor

    Drużyna

    Powiat

    wery-
    fikacja

    start bojówka

    start
    sztafeta

    23

    M „B”

    1

    1

    Siedlnica

    wschowski

    13:30

    13:55

    14:10

     

    Fundatorzy nagród:

    · Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Województwa Lubuskiego

    · Wojewoda Lubuski

    · Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Zielonej Górze oraz Nadleśnictwo Krzystkowice

    · Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie

    · Wytwórnia Umundurowania Strażackiego Brzeziny

    · Kaliskie Zakłady Przemysłu Terenowego w Kaliszu

    · Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

    · Bocar – specjalistyczne samochody pożarnicze

    · Bank Pocztowy

    Ponadto upominki ufundowali:

    - Starostowie powiatów – puchary dla drużyn OSP i MDP

    - Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Krośnie Odrz. – puchar, nagrody

    - Lubuski Komendant Wojewódzki – puchar

    Gratulujemy zwycięzcom !!

    Wszystkim drużynom startującym w zawodach serdecznie dziękujemy, pokazaliście wysoki stopień wyszkolenia i przygotowania.

    Dziękujemy.

    Dziękujemy ekipie sędziów zawodów pod kierownictwem sędziego głównego brygadiera Tomasza Górniaka.

    Drużyny MDP, które zajęły I miejsce, tj:

    MDP OSP Trzebicz – dziewczęta i chłopcy będą reprezentować województwo na Olimpiadzie krajowej, która będzie się odbywać w dniach 31.08-2.09. 2018 r. w Koninie i Licheniu Stary.

    Decyzją organizatorów zawody były także eliminacjami drużyn OSP wg CTIF na mistrzostwa Polski, które odbędą się w 2020 r.

    Poniżej prezentujemy protokoły końcowe.

    PROTOKÓŁ KOŃCOWY

    SĘDZIEGO GŁÓWNEGO ZAWODÓW SPORTOWO-POŻARNICZYCH

    W dniu 23 czerwca 2018 r., przeprowadzono w Bobrowicach, Wojewódzkie Zawody

    Sportowo-Pożarnicze wg CTIF dla MDP, w których wzięło udział 21 drużyn

    (w tym 10 drużyn dziewcząt).

    Komisję sędziowską powołał Lubuski Komendant Wojewódzki PSP bryg. Patryk Maruszak,

    a sędzią głównym zawodów był bryg. Tomasz Górniak.

    Zawody rozegrane zostały w konkurencjach:

    - ćwiczenia bojowe,

    - sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami.

    Kolejność miejsc w poszczególnych konkurencjach przedstawia się następująco:

    MDP Dziewczęta:

     

    Klasyfikacja generalna zawodów

    Miejsce

    Drużyna

    Punkty

    1.

    Trzebicz

    1039,10

    2.

    Goszczanowiec

    1018,90

    3.

    Kolsko

    1012,70

    4.

    Międzyrzecz Obrzyce

    995,90

    5.

    Złotnik

    995,08

    6.

    Dzikowice

    955,56

    7.

    Łysiny Wygnańczyce

    949,89

    8.

    Osiecznica

    902,45

    9.

    Bobrowice

    901,32

    10.

    Stary Kisielin

    840,93

     

    MDP Chłopcy:

     

    Klasyfikacja generalna zawodów

    Miejsce

    Drużyna

    Punkty

    1.

    Trzebicz

    1034,20

    2.

    Śmieszkowo

    1022,26

    3.

    Brody

    995,79

    4.

    Niegosławice

    988,03

    5.

    Mostki

    950,83

    6.

    Osiecznica

    940,03

    7.

    Goszczanowiec

    926,02

    8.

    Sucha

    919,87

    9.

    Cybinka

    903,07

    10.

    Kolsko

    868,27

    11.

    Bobrowice

    823,04

     

    Podczas zawodów do komisji sędziowskiej wpłynęło …NIE WPŁYNĘŁY… protestów, które załatwiono

    PROTOKÓŁ KOŃCOWY

    SĘDZIEGO GŁÓWNEGO ZAWODÓW SPORTOWO-POŻARNICZYCH

    W dniu 23 czerwca 2018 r., przeprowadzono w Bobrowicach, Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze Drużyn OSP wg Regulaminu tradycyjnego, w których wzięło udział 12 drużyn (w tym 5 kobiecych).

    Komisję sędziowską powołał Lubuski Komendant Wojewódzki PSP bryg. Patryk Maruszak,

    a sędzią głównym zawodów był bryg. Tomasz Górniak.

    Zawody rozegrane zostały w konkurencjach:

    - ćwiczenia bojowe,

    - sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami.

    Kolejność miejsc w poszczególnych konkurencjach przedstawia się następująco:

    Grupa „C” Kobiety

     

    Klasyfikacja generalna zawodów

    Miejsce

    Drużyna

    Punkty

    11.

    Trzebicz

    344,36

    12.

    Łysiny Wygnańczyce

    305,48

    13.

    Siedlnica

    305,40

    14.

    Bobrowice

    269,60

    15.

    Kręcko

    168,90

     

    Grupa „A” Mężczyźni

     

    Klasyfikacja generalna zawodów

    Miejsce

    Drużyna

    Punkty

    12.

    Łysiny Wygnańczyce

    366,75

    13.

    Siedlnica

    363,26

    14.

    Stare Strącze

    335,14

    15.

    Bobrowice

    279,79

    16.

    Mirocin

    174,14

    17.

    Szczaniec

    169,24

     

    Grupa „B” Mężczyźni

     

    Klasyfikacja generalna zawodów

    Miejsce

    Drużyna

    Punkty

    1.

    OSP Siedlnica

    349,80

     

    Podczas zawodów do komisji sędziowskiej wpłynęło …NIE WPŁYNĘŁY… protestów, które załatwiono

     

     

    Więcej
  • oferta Orange dla członków OSP

    Informujemy Druhny/Druhów, że Związek Ochotniczych Straży Pożarnych

    RP wspólnie z firmą Orange opracował ofertę dedykowaną dla członków OSP.

    Więcej
Strony: « Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP WL w Zielonej Górze

 

Biuro Zarządu Oddziału Wojewódzkiego
mieści się w Zielonej Górze przy ulicy Kasprowicza 3/5, 
kod pocztowy 65-074 (w budynku Komendy Miejskiej PSP).

tel: 68 325 57 79, 45 75 623
695 886 802

mail : biuro@zosprp.com

Obsada Biura:
Dyrektor Biura Elżbieta Polak
Główna Księgowa Agnieszka Kretowicz-Mach
Specjalista Angelika Szymońska

Oddział w Gorzowie Wielkopolskim
66-400 Gorzów Wlkp. ul. Dąbrowskiego 3
(budynek Komendy Miejskiej PSP)

tel: 95 720 62 23, 695 886 804

mail : gorzow@zosprp.com

Obsada Biura :
Starszy specjalista Irena Mądrowska - Kaźmierska.

 

PRZYDATNE LINKI :


WUS Brzeziny Platforma Edukacyjna Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy ZOSP RP Kirowy GościniecKaliskie Zakłady Przemysłu Terenowego w Kaliszu Sp. z o.o.